Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tiny House Hakkında Sorulan Sorular
#1
Doğa ile iç içe yaşamak isteyip ancak konforu da elden bırakmak istemeyenler için alternatif ev konsepti. tiny house yaşamı kolaylaştıracak tüm konfor şartlarını barındırmaktadır. tiny house konforu ve kişiye özel tasarımları ile kullanışlı çözümler sağlamaktadır. Tek bir yere bağlı kalmadan tiny house mobil evinizi, dilediğiniz yere park edebilir doğanın keyfini sürebilirsiniz. tiny house yürüyen evler, sunduğu ferah yaşam alanı ve kaliteli donanımı ile içinde yaşayanları evinde hissettirir. tiny house içerisinde bulunan elektrikli aletlerinizden hangilerini güneş panelleri ile çalıştırmak istediğinize göre hesaplanarak güneş panelleri konulabilmektedir.
 
En ucuz tiny house
 
tiny house ağırlığı dengeye alınarak tasarlanmış bir araçtır. Yani tiny house hareket ettirmek için sadece tekerleklerdeki sürtünme kuvvetini aşmanız gerekir. Güvenli sürüş ve yol tutuşu için 3000 motor üzeri ve dört çekeri bulunan bir arazi aracı öneriyoruz. tiny house Tip onay belgesi bulunan, plakalı ve ruhsatlı yasal olarak "Karavan" olan bir araçtır ve kara yolları yönetmeliği çerçevesi içerisinde üretilir. Tiny House yasal olarak bir yapı değil, araç olduğundan dolayı, Karayolları yönetmeliklerine tabiidir ve imar izni gerektirmeksizin istenilen imar planındaki arsaya konulabilir. Bu durumda yasal olarak park etmiş bir tiny house karavan olarak tanımlanmaktadır.
 
En iyi tiny house
 
tiny house tamamının; dört köşesinde birer kriko ve dört adet lastik bulunmaktadır. Ürün standart olarak bu sistem üzerinde 8 noktadan zemine temas ederek durur. Krikoların uç kısımlarının zemin yumuşadığı zamanlarda batmaması için beton veya ahşap pabuçlar (40x40cm) konularak hiç bir altyapı hazırlığı yapılmadan istenilen araziye konulabilir. tiny house dingil ve aks sistemi, iç, dış ve çatı kaplamaları, doğramalar, elektrik, su, klima tesisatlarını içerir tüm imalatlar, dingil kapasitesi aşımı olmadan kullanılan durumlarda firma tarafından 2 yıl garanti kapsamında olup, bahsi geçen imalatlarda oluşabilecek olumsuzlukları, karşılıklı anlaşılan iş programı ile birlikte, Tiny house tarafından yerinde giderilmek zorundadır.
 
En uygun tiny house
 
tiny house yasal olarak "karavan" olan ve kara yolları Yönetmeliği gereği "BE" sınıfı ehliyetinizin olması gerekmektedir. Bununla birlikte çekmek istediğinizin aracın çeki demiri takılı olması ve bu çeki demirinin gerekli işlemler yapılarak ruhsatınıza işlenmiş olması gerekmektedir. Eğer tiny house ev yerini bu prosedürlere takılmadan değiştirmek isterseniz, firmamızdan nakliye için hizmet alabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi