Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul evden eve nakliyat | Yeteroğlu Nakliyat
#1
Günümüz şartlarında sosyal, ekonomik, kültürel ve/veya özel koşullar sebebiyle şehir içi ya da şehirlerarası taşınmalar söz konusu olmaktadır. Kişilerin bulundukları düzenden bir başka düzene geçmesi yeterince zorlu bir süreç olmakla birlikte, beraberinde getirdiği nakliyat durumları süreci baskılayan bir faktör halini almaktadır. Haliyle insanların düzen sağlama gereksinimleri de önemli bir ihtiyaç durumuna gelmektedir.
 
Bu noktada İstanbul sınırları içerisinde evden eve taşımacılıkta güvenilir, bütçe dostu ve sağlam iş birlikleri içerisinde çalışan ekiplerimiz imdadınıza yetişecektir. Firmamız bünyesinde şehir içi İstanbul evden eve nakliyata yer verilmekle birlikte, şehirlerarası evden eve nakliyat da güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bağlamsal olarak yaptığımız işi izah etmek gerekirse; parça eşya taşımacılığı, ofis ve büro nakliyatı, mağaza koli eşya nakliyatı, eşya depolama ve kiralama, İstanbul asansörlü taşımacılık, ambalaj ve paketleme dahil nakliye hizmetleri olarak geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Etapları gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey; belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından bizlere ulaşarak açık bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetini ve bütçenizi belirlemek olacaktır.
 
Misyon ve vizyon olarak kolay ulaşılabilip, zor vazgeçilen firma olmaya çalışmak; hizmet verdiğimiz sektörün en güvenilir, adından söz ettiren ve dürüst firması olmak ilkelerini benimsemekteyiz. Özellikle şehirlerde kiracı olarak yaşamak durumunda olan, cebinize dost planlar oluşturarak süreçlerin kolaylaşmasını ve eşyalarınızın en güvenilir şekilde yeni yerleşkenize ulaşmasını sağlamak için çalışmalarımız geliştirilmektedir. Süreç başlarken ilk iletişim kurulmasından sonra eşya sayınız, hassas eşyalar ve genel eşyalar hakkında bir nakliye planı oluşturarak ayarlamış olduğunuz bütçeye göre ek hizmetler de teklif edilebilir. Özellikle hasar riski yüksek olabilecek eşyaların güvenli taşınmasını garanti altına alabilmek adına ambalaj ve paketleme hizmetlerimizden de yararlanabilmektesiniz. 
 
İşin başlama, oluş, bitirme süreçleri sizlerin gözetiminde olup; plana sadık kalma ve eşya hassasiyeti işimizin kilit noktalarından biridir. İstanbul Evden eve taşımacılık hizmetlerinde eşya sayısı, konum ulaşılabilirliğinin en kısa sürede ve en bütçe dostu haliyle gerçekleştirilmesi, eşyaların ve taşınan bütün parçaların yeni konumdaki eve taşınması prensibinde ev sahibinin görüş ve önerileri öncelikli prensibimiz olarak benimsenmekte ve bu yönde devam edilmektedir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi