Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncel içeriklerin adresi hepsiblog
#1
Blog yazmanın bugünün sosyal medya pazarlama ortamında hala geçerli olup olmadığı konusunda bazı tartışmalar var. Küçük bir işletme veya çok uluslu bir şirket olsanız da, blog oluşturma, çevrimiçi içerik pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
 İnsanlar yazılı kelimeye güvenir ve bloglar son zamanlar da en çok açılan web sitelerindendir. Böylelikle sitenize olan güven düzeyini artırır. Yararlı ve doğru içerik sağladığınızdan emin olmanız gerekir, tartışmaları ve bilgi paylaşımını teşvik edin ve markanıza olan güvenin arttığını göreceksiniz!
Daha geniş bir kitleye ulaşmak ve gönderileriniz, şirketinizden iç görüler ve bakış açınız etrafında bir topluluk oluşturmak için bloglarınızı sosyal medyada paylaşın. Sosyal medyada paylaştığınızda ve web sitenize yeni ziyaretçiler getirdiğinizde bir blogun ne kadar ilgi uyandırabileceğini görmeye başlayacaksınız. Bir blog düşünün içerisinde Dünya, Finans, Politika, Spor, Yaşam, Moda, Sağlık, Seyahat, Teknoloji, Oyun ve Alışveriş hakkında sizi bilgilendiren sürekli güncel tutulan bir blog çok önemlidir. Sürekli gündemin takip edildiği insanların aktif olarak ziyaret ettiği hepsi blog sitesi günde yüzlerce kişinin ziyaret ettiği bir site haline gelmiş durumdadır. Ayrıca siz de kaleminize güveniyorsanız gönüllü yazarlık yapabilirsiniz.
 Gönüllü yazarlık Nedir? 
• Kendinizi ifade edeceğiniz. Sesini duyaracağın yer burası.
• Dünyanın sorunlarını ve endişelerini anlatabileceğiniz açıkçası içinizi dökeceğiniz yerdir.
• Sizi çevrenizden rakiplerinizden ayıran şey budur. Çünkü herkes blog yazarı olamaz.
 
 Hepsi blog site yöneticileri ile görüşüp bu site içerisinde adınız soyadınız ile bloglar yazabilirsiniz. İsterseniz bunu referans olarak CV’lerinizde de gösterebilirsiniz. Hepsi blog şuan Türkiye’nin en çok takip ettiği kendini kanıtlamış güvenilir sitelerden birisi durumundadır. Siz de hepsi blog u takip ederek İyi yazılmış makaleler hazırlayabilirsiniz, sizin için bir ilham kaynağı olmaktan gurur duyarız. Şirketinizin bir sektör lideri olduğunu göstermek için bu önemlidir.  Pazarınızda yankı uyandıran ve bilginizi gösteren konuları yayınlayarak, becerilerinizi işiniz, hizmetiniz veya ürününüz için de pazarlamak önemlidir. Bloglar, müşterinizle olan bağı derinleştirmek için başka bir kaynak sağlar. Doğrudan web sitenize bağlanarak, müşterileriniz işletmenizi veya ürününüzü çevrimiçi ana üssünüzün rahatlığından tanıyabilir. 
kaynak: http://www.hepsiblog.com/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi