Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendik Petek Temizleme
#1
Pendik petek temizliği olarak insanların sektörde en çok merak ettiği soruyu cevaplayarak sizlere faydalı bilgiler aktarmayı düşündük. Bu yazımız da sizlere petek temizliği hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. Peteklerde biriken kir nedeniyle peteklerin ısınmaması bir çok sorunu ortaya çıkarır. Örneğin evinizde küçük veya yaşlı birey var ise soğuktan ötürü hastalanma riski artacak ve kötü bir tablo ile karşılaşacaksınız.
 
Eviniz ısınmadığından sürekli hastalık riski ile karşı karşıya kalıp hastane masraflarınız beklenmeyen maliyetler listesine eklenmiş olacaktır. Artık sağlığınıza dikkat edip ek maliyetlerle karşılaşmak istemiyorsanız petek temizliğinizi düzenli olarak yaptırın. Pendik petek temizliği hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
 
Sektörde uzun yıllardır lider konumda firmamız Pendik petek Temizleme olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Müşterilerimizin kış aylarında sorun yaşamaması için şu öneride bulunabiliriz. Peteklerinizi periyodik bakımlar ile temizletiniz. Temizlettiğiniz firma güvenilir bir firma olsun. Biz bu işte geçmişimizle ve uzman çalışanlarımızla her zaman müşterilerimizin başkalarına da önerdiği kişiler olmuşuzdur.
 
Bazı firmalar petek temizleme makinesi kullanmadan petek temizleme yapılabileceğini savunur.Petek temizleme makinesi kullanmayarak yapılan temizlemede sadece kaloriferin pis suyu boşaltılmış olur. Bu tesisatın içinde oluşan tortu, çamur ve korozyon tabakasını temizlemek için yeterli değildir. Zaten petek temizliğinin asıl amacı ısının iletilmesinin engelleyen bu tabakaların temizlenmesidir.
 
Pendik petek temizleme teknolojiyi sıkı takip edip ve geliştirilen son teknolojik cihazlar ile kalorifer temizliği yapmaktadır. Kış gelmeden hazırlıklarınızı bitirmek istiyorsanız kombi bakımınızı yaptırıp peteklerinizi temizletmelisiniz. Çünkü ısınmak için kalorifer tesisatınızı bir bütün olarak ele almalısınız. Sadece kombi bakımını yaptırmakla kışın istediğiniz verimi alamazsınız. Petekler kombi tarafından ısıtılan suyu evin içine dağıtan aletlerdir.Yani ikisininde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Petek temizliği nasıl yapılır diye merak ediyorsunuzdur. Bu düşünce beraberinde petek temizliği yaptırsam kaç para öderim düşünceside bulunmaktadır.
 
Kaynak: https://www.enes-tesisat.com/pendik-petek-temizleme/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi