Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ümraniye Su Tesisatçısı
#1
Ümraniye su tesisatçısı Enes tesisat ekibi olarak 7/24 tadilat tamirat hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı bulma işlemlerini yerinde makine ile tespit ediyoruz. En kısa sürede arızalı olan yeri tamirini yapmaktayız. Musluk tamiri, klozet değişimi, lavabo montajı ve tüm arızları gün içerisinde gideriyoruz.
 
Evinizde veya iş yerinizi tesisatlarını yenilemek için doğru adrese geldiniz. Ev onarım alanlarında, eski kullanılan parçaları yerinden söküyoruz. Bize gelin en güzel çözümlerle en iyi malzemeyle yapalım. Sizlerin karar verdiği renkler, modeller ona uygun tasarımla birlikte planlamaktayız.Ümraniye su tesisatçısı geniş ferah olmasını metre hesabı yaparak tam düzenli yerleşim olması sağlanır. Görsel açıdan rahat kullanım olması evinize gelen misafirleri memnun edecektir.
 
Tüm marka model klozet ürünlerinin yedek malzeme temini mevcuttur. Klozet tamiri yapan ustalarımız sifon iç takım ayarları yapılır. Klozet kapağı montajı, tuvalet vidası, kemer modeli musluklar değişiminde de hizmet veririz. Lavabo bataryası tesisat alanında usta tesisatçı hizmetinizde. Klozetlerin içinde bulunan vida conta grubu zamanla pas yaptığından galvaniz pul koyulması daha iyi olacaktır.
 
Su giriş yerleri için pislik tutucular tesisatların düzgün çalışması için büyük öneme sahiptir. Evimizdeki suyla çalışan cihazlar bozulmasını engellemektedir. Su saati girişine takıldığı vakit daireye her hangi pislik parçaları gelemez. Ümraniye su tesisatçısı zamanla oluşan kırıntılar pislik tutucuya haznesine takılırlar. 4 ayda bir kez temizliği yapılmalıdır.
 
Sizlerinde evinizde rahatlıkla yapabileceği işler için alt kısımı inceleyebilirsiniz.
 
Kaynak: https://www.enes-tesisat.com/umraniye-su-tesisatcisi/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi