Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuzla Su Tesisatçısı
#1
Tuzla su tesisatçısı, gider tıkanıklık açma, sıhhi tesisat doğalgaz tamircisi Tuzla su kaçağı tespiti su tesisat tamircisi, kombi tesisatçısı. firmamız gelişmiş son teknoloji cihazlar ile sizlere profesyonel ve daha kalıcı çözümler sağlamaktadır. Son teknoloji cihazla yapılardaki gizli su kaçaklarını ve tıkanmış gider borularının kırmadan tespitini ve tıkanıklık açma işlemlerini bünyemiz dahilinde sağlamaktayız.
 
Yapılarda oluşabilecek bütün su tesisat arızalarının tamir ve değişimlerinin hizmetini veriyoruz. Pis su gider tamirleri, musluk tamircisi, gizli su kaçağı bulma tesisatçısı, Tuzla su tesisatçısı, tesisat tamircisi, kırık boru değişimi. Banyo duş musluğu tamir ve değişim tesisatçısı, musluğu değişimi ve onarımları ayrıca her marka ve model klozet arızalarının tamir işlemleri. Su tesisatı, boru tamircisi, Tuzla çamaşır ve bulaşık makinelerinin temiz su ve pis su gider borularının montajları tesisat arıza onarım. Tuzla su tamircisi, sıhhi tesisatçısı, lavabo ve eviye su kaçakları tamiri, Tuzla duş teknesi su sızıntı tamircisi. Ara musluk değişimleri, taharet musluğu montaj su tesisatçısı işlemleri, tesisat tamircisi, mutfak su giderlerinde oluşan su kaçak işlemlerin tamir ve onarımları.
 
Tuzla su tesisatçısı, tuzla su kaçağı tespit, tıkanıklık açma, sıhhi tesisatçı, su tesisat tamir, klozet sifon tamir tesisatçısı Tuzla, sifon tesisatçı. Bizlere tüm su tesisat arızlarında her zaman ulaşabilirsiniz ve her nevi tesisat işlemlerinde bizlerden usta temin edebilirsiniz. Doğalgaz ve petek temizliği işlemleri için yazımızı tıklayabilirsiniz. Tüm su tesisatçısı sayfamızı görüntülemenizi tavsiye ediyoruz. Soğuk havalarda dışarıda kalan su tesisat boruları donma olduğundan su gelmez. Böylesi sorunlar başınıza gelmemesi için sıva üstünde duran tesisata koruma kılıfları olmalıdır. Su sayaçları sarı benzeri ürünlerden yapıldığından çok kolay donarlar. O yüzden ölçüsüne göre dolap içinde kalacak durumunda yapılmalıdır. Bu tarz işlerle karşılaştıysanız evinizdeki mevcut bir yerden musluk çıkartıp sıcak suyla tesisata dökerek açılmasını sağlayabilirsiniz.
 
Yer tuvaleti yerine klozet takılması yaparız. Gider hattını açık dirsekle dönerek klozet için ağız bırakılır. Taharet musluk için 2 tane yer ayarlanır. Buna göre Tuzla su tesisatçısı çaplarını ölçüp sabitlemesi yapılır. Fayans işlemleri bittikten sonra montaj işlerini kısa süre içinde kaliteli malzeme ile olur. Etli kalın sıhhi plastik borularda bu sıkıntılar karşınıza çıkmaz.
 
Kaynak: https://www.enes-tesisat.com/tuzla-su-tesisatcisi/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi